Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Ponúkame ubytovanie v ôsmich dvoj a trojlôžkových izbách a v apartmáne. Môžte využiť aj možnosť vyhliadky na hrad ako aj na Tatry. S penzióna sú dostupné výlety do Ľubovnianskych a Ružbašských kúpeľov alebo jelenej obory. Zabezpečíme Vám plavbu plťami po rieke Dunajec a sprievod cyklotrasami, v zime ponúkame odvoz k lyžiarskym vlekom v okolí mesta. V zariadení je reštaurácia s celodennou prevádzkou a s možnosťou stravovania (nielen pre hostí). Objednávky nám zašlite mailom alebo telefonicky. Viac informácií na www.ujelena.sk


Dátum zverejnenia: 11.05.2011Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.