Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Práve držíte v rukách v poradí tretí z voľného cyklu piatich dobrodružných románov, ktoré do jedného celku spája romanticky ušľachtilá postava bieleho lovca Natta Bumpra prezývaného aj Love, Stopár, Kožená pančácha či Dlhá karabína. Spoločne so svojím indiánskym priateľom Veľkým hadom sa vydáva na ďalšiu výpravu, aby bojoval nielen proti Francúzom po boku Angličanov v ich boji o nové územia na severoamerickom kontinente v 18. storočí, ale aj proti všetkému zlému a nečestnému, slovom, proti násiliu a bezpráviu. ISBN:80-89191-42-8


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.