Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

SPRÁVA TECHNICKÝCH BUDOV, BYTOV A NEBYTOVÝCH PRIESTOROV (ID: 734)

VEDENIE A SLEDOVANIE EKONOMICKEJ AGENDY - zriadenie prevádzkového bankového účtu, zriadenie samostatného bankového účtu na fond údržby a opráv, zabezpečenie kvality služieb spojených s bývaním, sledovanie platieb jednotlivých vlastníkov k minimalizovaniu nedoplatkov, spracovanie daňových priznaní pre spoločenstvá, ročné vyúčtovanie služieb, zhotovenie Výročnej správy TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE - vykonanie technickej obhliadky, 24 hodinová havarijná služba, bežná údržba a opravy, revízie, odborné prehliadky, zimná údržba, zebezpečenie čistenia a upratovania, zabezpečenie strážnej služby, vymáhanie nedoplatkov, vysporiadanie pohľadávok a záväzkov s bývalým správcom, právna pomoc, zastupovanie pred súdom, vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, zabezpečenie služieb spojených s prevádzkou


Dátum zverejnenia: 09.11.2006Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.