Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Výrobnú (dielenskú) dokumentáciu spracovávame v 3D software AdvanceSteel 2010, ktorý nám umožňuje ponúknuť jej kvalitné spracovanie v kratšom čase oproti bežným metódam. Táto 3D dokumentácia pozostáva z 3D modelu konštrukcie a spojov, montážnych výkresov, dielenských výkresov, automatického výpisu materiálov a vygenerovaných NC súborov pre CNC stroje. Naše poznatky a skúsenosti v oblasti projektovania oceľových konštrukcií sa opierajú o dlhodobú spoluprácu projektanta a dodávateľa oceľových konštrukcií. Pri tvorbe dielenskej dokumentácie sme schopní sa prispôsobiť akýmkoľvek štandardom a požiadavkám výrobcu oceľových konštrukcií. Výkazy vieme presne nadstaviť pre Váš firemný informačný systém.


Dátum zverejnenia: 15.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.2020Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.