Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Publikácia Slovenské masmediálne právo predstavuje najkomplexnejšie spracovanie právnej problematiky masmediálnych prostriedkov. Nielen periodická tlač, rozhlasové vysielanie a televízne vysielanie, ale aj neperiodické publikácie, film, zvukové záznamy (CD) a zvukovoobrazové záznamy (DVD) sú spracované v úplnosti právnych vzťahov. Naviac, v osobitnej časti publikácie sú rozobraté niektoré právne aspekty, ktoré súvisia s masmediálnymi prostriedkami, akými sú napríklad retransmisia rozhlasového vysielania a retransmisia televízneho vysielania, reklama v masmédiách, povinné výtlačky či „rozhlasové poplatky“ a „televízne poplatky“. Publikáciu Slovenské masmediálne právo privítajú najmä študenti žurnalistiky, resp. masmediálnej komunikácie a práva, no toto dielo sa uplatní aj vo vydavateľstvách, u rozhlasových vysielateľov a televíznych vysielateľov, u vydavateľov (požičiavateľov a prenajímateľov) rozmnoženín zvukových záznamov (CD) a rozmnoženín zvukovoobrazových záznamov (DVD), ako aj v štátnej správe – najmä v živnostenských úradoch. Touto publikáciou dostáva široká právnická verejnosť k dispozícii dielo, ktoré je základom náležitej interpretácie a aplikácie právnych noriem tak z odvetvia administratívneho (správneho) práva, ako aj z odvetvia súkromného práva a v jeho rámci osobitne z oblasti majetkových práv, ktoré súvisia s autorským právom a s právom výkonných umelcov. ISBN:978-80-8057-823-7


Dátum zverejnenia: 26.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.