Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Spoločnosť tnTEL, s.r.o. ponúka na predaj pre spoločnosti a inštitúcie repasované telekomunikačné systémy. Systémy sú odkúpené od našich zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre modernejšie, resp. väčšie systémy. Cena takýchto systémov sa pohybuje na úrovni cca 40% ceny nových systémov. Naša spoločnosť poskytuje na takéto systémy záručnú dobu 12 mesiacov od uvedenia do prevádzky. Príklad: telefónna ústredňa PANASONIC 616 (6 portov verejných liniek, 16 portov vnútorných klapiek) + 2 ks systémových telefónov s LCD -> pôvodná cena novej zostavy 29.070,- Sk bez DPH, terajšia cena 11.700,- Sk bez DPH. Systémy sú vhodné pre začínajúce spoločnosti, rozpočtové organizácie, príspevkové organizácie, združenia, školy a pod.


Dátum zverejnenia: 13.09.2004Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.