Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

REPASÁCIA A VÝROBA BATÉRIOVÝCH ZOSTÁV (ID: 1439)

Doslúžila Vám batéria v notebooku, telefóne alebo v ručnom náradí? Alebo sa nemôžete oholiť, lebo strojček neťahá? Naša firma Vám zabezpečí výmenu akumulátorových zostáv takmer vo všetkom: - ručné náradie, - vysielačky, - notebooky, - holiace strojčeky, - modelárske batérie, - zostavy podľa Vašich predstáv. Používame batérie značiek: - Ansmann, - Panasonic, - Sanyo.


Dátum zverejnenia: 22.07.2009Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.