Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Kompletná montáž krovov vrátane čelových dosiek na štíty a odkvapy, impregnácia reziva, hobľovanie, brúsenie tesárskych konštrukcií a ich natieranie lazúrovacím lakom odolným voči UV žiareniu, montáž kompletného odkvapového systému (háky, žľaby, čelá. kotlíky, rohy, kúty, kolená, zvody, objímky). Taktiež vykonávame montáž klampiarskych prvkov - záveterné lišty, bočné lemovania, odkvapové lemovania, úžľabia, lemovania k múru, pultové lemovania, parapety, oplechovania komínov, špeciálne lemovania. Pokrývame rôznymi typmi strešných krytín vrátanie kotvenia a rezania.V neposlednom rade v prípade rekonštrukcií predchádza samotnej montáži aj demontáž krovu, krytiny, lát, klampiarskych prvkov a komínov. Viac info na www.strechakomplet.sk .


Dátum zverejnenia: 20.05.2011Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.