Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Nahlášky opráv je potrebné nahlásiť telefonicky, osobne alebo e-mailom na prevádzku v Košiciach. V prípade potreby prevádzame servisný zásah ihneď po nahlásení, spravidla však najneskôr do 24 hodín. Ďalšou možnosťou je vykonanie zásahu aj po bežnej pracovnej dobe prípadne cez víkend, sviatok. Máme dostatočné množstvo kvalifikovaných technikov, ktorí Vám radi pomôžu a ochotne zodpovedajú na Vaše otázky. Viac info na www.optimakosice.sk


Dátum zverejnenia: 08.06.2011Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.