Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Predkladaná práca sa zaoberá problematikou procesného nástupníctva v civilnom práve procesnom, teda situáciou, keď právna skutočnosť spôsobujúca právne následky v hmotnom práve významným spôsobom ovplyvňuje prebiehajúce súdne konanie. Už z uvedeného je zrejmé, že táto problematika viac ako iné inštitúty civilného procesu vyžaduje vysokú mieru teoretickej abstrakcie a hlbšiu analýzu vzťahu práva hmotného a procesného v „priesečníku“, ktorý predstavuje práve procesné nástupníctvo. Pochopiteľne, nejde o priesečník jediný a netrúfame si ani konštatovať, že najdôležitejší. Napriek tomu je tento inštitút pomerne frekventovaný v praxi a dosiaľ nebol komplexne rozpracovaný vedou civilného procesu v podobe ucelenej práce s komparatívnymi prvkami. ISBN:978-80-8057-740-7


Dátum zverejnenia: 26.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.