Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Prvé termotransférové tlačiarne, ktoré nie sú iba perifériou ale skutočným rieším s vlastnou inteligenciou. Tlačiarne T5000e sú ponúkané pre šírku tlače 4", 6" a 8" a poskytujú Vám nástroje na bezproblémové zpracovanie dávkových tlačových úloh ako aj postupnej tlače jednotlivých etikiet. Úžitková hodnota T5000e je však ešte vyššia a to práve vďaka hliníkovým, robustným a presným komponentom, ktoré zaručujú funkčnosť tak v drsných priemyselných podmienkach ako aj v kancelárskych priestoroch. Elektronická časť tlačiarní je vybavená špičkovou technológiou. V neposlednom rade je zárukou vysokej kvality práve značka PRINTRONIX, ktorá je "lídrom" v oblasti priemyselných tlačových riešení.


Dátum zverejnenia: 11.08.2004Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.