Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

P5000 je séria riadkových maticových tlačiarní s max. rozsahom výkonnosti a možnosťami nasadenia. Tlačiarne P5000 sú konštruované pre použitie od najtvrdších priemyselných prevádzok až po "čisté" aplikácie v nehlučných kancelárskych podmienkach. Tlačiarne sú ideálnym riešením pre aplikácie s vysokými nárokmi na spoľahlivosť a plynulosť chodu. Sú určené pre všetky typy tlačových výstupov v rámci informačného systému firmy, od bežných výpisov, cez dátové formuláre až po tlač čiarových kódov alebo diskrétnych obálok. Tlačiarne Printronix sa vyznačujú výkonnosťou a spoľahlivosťou. Tlačový bod sa vytvára úderom kladivka, tie sú umiestnené pozdĺž celej dĺžky strany. Tým je odstránená pohyblivá tlačová hlava. Oproti starým typom, rad P5000 sa vyznačuje kvalitnými možnosťami tlače grafiky, čiarových kódov - tie je možné generovať priamo tlačiarňou (IGP) bez potreby náročného programovania, a taktiež bezproblémová tlač diakritiky (Latin 2, kód Kamenických,...). Okrem robustnosti a spoľahlivosti sú veľkou výhodou nízke náklady na prevádzku. Okrem tlačovej pásky nie je súčasťou tlačiarne žiadny iný diel definovaný ako spotrebný materiál. Celá tlačiareň je projektovaná so životnosťou 12 rokov, sú inštalácie, ktoré spoľahlivo bežia aj dlhšiu dobu. Robustnosť znamená aj neobmedzené mesačné zaťaženie s tlačou 24 hodín denne, 7 dní v týždní. Celkové náklady na potlač A3 strany sú menej ako 9 halierov, čo nie je možné dosiahnuť ani drahšou TTR tlačou ani laserovými tlačiarňami.


Dátum zverejnenia: 11.08.2004Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.