Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Tlačiarne LaserLine kombinujú kvalitu laserovej tlače so zreteľnými výhodami používania tabelačného papiera. Tlačiarne LaserLine majú široké možnosť z hladiska veľkosti tlačových formulárov. Je možné potlačovať formuláre šírky od 3" - 17,5" a dĺžke až 99". Tlačiarne LaserLine môžu byť použité prakticky v akejkoľvek aplikácii. Je možné tlačiť adresné štítky, štítky na ľubovolné výrobky, vstupenky, poštové poukážky, výpisy a účty pre zákazníkov verejných služieb a bánk, výsledky lekárskych testov atď. To všetko v kombinácii textu a grafiky.


Dátum zverejnenia: 11.08.2004Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.