Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Známy špecialista na problematiku práv duševného vlastníctva spracoval rozsiahlu odbornú príručku, v ktorej komplexne rozobral problematiku priemyselných práv a práva vyšľachtiteľov (práva k vynálezom, úžitkovým vzorom, priemyselným vzorom, topografiám polovodičových výrobkov, ochranným známkam, označením pôvodu výrobkov, obchodnému tajomstvu, zlepšovacím návrhom, novým odrodám rastlín a plemenám zvierat). Ak si okrem tejto príručky objednáte aj publikáciu Autorské právo (Autorské právo, právo výkonných umelcov a s obidvoma súvisiace majetkové práva), ako aj publikáciu Autorské právo II (Komentár k novému Autorskému zákonu) od rovnakého autora, budete mať k dispozícii príručky komentujúce celú právnu úpravu práv duševného vlastníctva. ISBN:80-8057-619-x


Dátum zverejnenia: 26.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.