Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

AIRCRAFT DIAGNOSTIK COMPANY, s.r.o., Ivánska cesta 30/B, 821 04 Bratislava Vážená spoločnosť, AIRCRAFT DIAGNOSTIK COMPANY, s.r.o. ako spoločnosť fungujúca v oblasti prenájmu a spravovania nehnuteľností, komplexnej starostlivosti o nájomníkov sa na Vás obracia s ponukou prenájmu a prevádzkovania: vlasového a kozmetického štúdia, liečivých masáží, salónu pre pedikúru a manikúru v priestoroch polyfunkčného objektu AIRCRAFT v Bratislave. Na prevádzku uvedených služieb Vám ponúkame do prenájmu vybudované zázemie o rozlohe 165 m² - s priestorovým rozdelením do 3 samostatných, priľahlých miestností s kompletným riešením sietí, v priestore rozmiestnenými umývacími jednotkami, sprchou a sociálnym zariadením. V budove je zabezpečená recepčná a nepretržitá strážna služba, upratovací servis spoločných priestorov, kamerová ostraha, vyhradené parkovacie miesta. Cena prenájmu v cene od 9EUR/ m²(bez DPH) v závislosti od ďalších zmluvných podmienok. Polyfunkčná budova AIRCRAFT sa nachádza na Ivánskej ceste 30/B medzi letiskom M. R. Štefánika a centrom Avion Shopping Park. Disponuje veľkoplošnými a bunkovými kancelárskymi priestormi, reštauračným zariadením, veľkoplošnou galériou výtvarného umenia. Reštauračné zariadenie a galéria umenia sú počas pracovných dní otvorené denne, priemerná denná návštevnosť reštaurácie v čase obeda je 120 – 150 stravníkov. Priamo v budove sídli 15 stálych nájomcov priestorov. Na priestore priľahlom k budove prebieha dostavba športového centra “SPORT HOUSE“ s termínom otvorenia v 1 štvrťroku 2011. Na tejto ploche bude k dispozícii fitnes centrum, sqaush-kurty, multifunkčná hala bedmintonové kurty, sauna a solárium. V prípade Vášho záujmu Vás srdečne pozývame na spoločné stretnutie a osobnú prehliadku uvedených priestorov.


Dátum zverejnenia: 22.06.2010Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.