Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Siedmeho júla 2008 Európska komisia stanovila Slovenskej republike záväzný konverzný kurz 30,126 Sk za euro, čo bol posledný krok v procese schvaľovania zavedenia spoločnej meny na Slovensku. Zároveň tým odštartovala proces konkrétnej realizácie prechodu na euro, ktorý sa priamo týka každého občana, podnikateľa, všetkých právnických a fyzických osôb na Slovensku. Podniky a organizácie musia pri precenení postupovať podľa platného zákona o zavedení meny euro v Slovenskej republike, ktorý publikujeme vrátane komentára vo forme aktualizovanej dôvodovej správy, a podľa ôsmich vykonávacích vyhlášok k zákonu upravujúcich prepočty, zaokrúhľovanie, vykazovanie a pravidlá duálneho zobrazovania. Zákon so všetkými vykonávacími vyhláškami sme vydali v praktickom vreckovom formáte aby ju podnikatelia, manažéri, zamestnanci a občania mohli kedykoľvek použiť. ISBN:978-80-8057-768-1


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.