Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Koncom roka 2006 sme ako jediní na Slovensku vydali „Potravinový kódex v úplnom znení“. V priebehu roka 2007 a začiatkom roka 2008 boli niektoré hlavy Potravinového kódexu novelizované, resp. nanovo vydané, preto sme v záujme aktualizácie tejto publikácie pripravili Súborný doplnok, ktorý obsahuje úplné či nové znenie všetkých novelizovaných hláv. Čitateľ, ktorý si zakúpil (alebo zakúpi) publikáciu „Potravinový kódex v úplnom znení“, bude mať po obstaraní publikácie „Potravinový kódex – Súborný doplnok“ k dispozícii aktuálne znenie Potravinového kódexu. Výnosy ministerstiev pôdohospodárstva a zdravotníctva uverejnené v publikácii „Potravinový kódex – Súborný doplnok“ zrušili alebo nahradili nasledovné hlavy (ustanovenia) publikované v „Potravinovom kódexe v úplnom znení“. ISBN:80-8057-760-5


Dátum zverejnenia: 26.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.