Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Postele a spálne na mieru od slovenského výrobcu (ID: 4483)

Všetky postele z našej dielne sú vyrobené z kvalitných materiálov rakúskych výrobcov Egger, Kaindl. Hrúbka materiálu 38mm zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie postele. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán postelí kvalitnou ABS hranou 2mm, ktorá je farebne identická s celou posteľou. V ponuke sú manželské postele s úložným aj bez úložného priestoru vo viacerých vzoroch aj jednolôžkové postele. K tomu je v ponuke nábytok do spálne od nočných stolíkov, cez komody až po voľnestojace a vstavané skrine.


Dátum zverejnenia: 12.01.2012Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.