Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Sme 1. Pohrebná služba, kde vybavíte všetko na jednom mieste. Prebratie zosnulého prevezeného v špeciálnych pohrebných vozidlách, uloženie do najmodernejšieho chladiaceho boxu, úprava zosnulého v špeciálne vybudovaných priestoroch až po smútočný obrad sa uskutočnia v našich priestoroch, čím môžeme ponúkať najlepšie ceny. Smútočné obrady zabezpečujeme v priestoroch našej obradnej siene, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne pre pozostalých. Ponúkame najlepšie služby a garantujeme najnižšie ceny. Ako prvá pohrebná služba sme odbremenili pozostalých od náročných vybavovaní dokladov potrebných na prevoz zosnulého zo zahraničia alebo do zahraničia. Naša spolupráca s poisťovňami, konzulátmi, nemocnicami a Policajným zborom SR bola vybudovaná na vzájomnej dôvere týchto organizácii v našu prácu. Naše pohrebné služby boli a sú na vyššej úrovni ako konkurenčné služby, pričom stále garantujeme najnižšie ceny. Viac informácií nájdete na www.pieta.sk


Dátum zverejnenia: 10.01.2012Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.