Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Veľkoobchod, maloobchod, predaj, internetový predaj (eshop): - pohony pre brány, vráta a príslušenstvo značky NICE - pohony pre -- výklopné vráta -- lámavé vráta -- sekcionárne vráta -- krídlové brány -- posuvné dvojkrídlové vráta -- dvojkrídlové faltovacie vráta -- pohony rolovacích vrát -- sady pohonov OPEN KIT -- riadiaca elektronika a ovládanie - solárne systémy - príslušenstvo (výstražné majáky, fotobunky, bezpečnostné zariadenia, spínače, programovacie jednotky) - komponenty pre výrobu brán firmy ROLLING CENTER -- krídlové brány -- posuvné brány -- závesné posuvné a faltovacie vráta -- samonosné posuvné brány -- systém profilov DELTA pre pletivo


Dátum zverejnenia: 10.09.2010Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.