Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Koncom roka 2007 Ministerstvo financií SR schválilo tri nové opatrenia, ktoré znamenali novú právnu úpravu podvojného účtovníctva rozpočtových a príspevkových organizácií, štátnych fondov, obcí a vyšších územných celkov. Odvtedy boli opatrenie upravujúce postupy účtovania a ramcovú účtovnú osnovu aj opatrenie ustanovujúce podrobnosti o individuálnej účtovnej závierke novelizované po dvakrát, preto sme spracovali ich úplné znenia (k 1.1.2010) a spolu s opatrením upravujúcim prechod zo sústavy JÚ do sústavy PÚ zaradili do 1. časti príručky „Podvojné účtovníctvo rozpočtových a príspevkových organizácií a obcí“. V druhej časti zverejňujeme úplné znenie zákona o účtovníctve (s aktualizovanou dôvodovou správou ku koncoročnej novelizácii) a usmernenia Daňového riaditeľstva SR k jednotlivým novelám zákona. ISBN:978-80-8057-837-4


Dátum zverejnenia: 25.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.