Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Odborná a pedagogicko-psychologická príprava budúcich učiteľov na pedagogických fakultách by mala byť v rovnováhe. Popri tom čo vyučovať, t.j. osvojovaní obsahu učiva príslušných aprobačných predmetov, by mali byť budúci učitelia dobre pripravení v tom ako vyučovať. Známy odborník Štefan Vendel pripravil túto publikáciu, aby sa učitelia mohli pri výchove a vzdelávaní žiakov oprieť o vedecké poznatky a zákonitosti učenia, motivovania a riadenia školskej triedy. ISBN:80-8057-710-0


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.