Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Pozývame Vás do novootvorenej vzorkovne, kde naša spoločnosť Nico-stav,s.r.o.- PREMIUM PARTNER firmy WO&WO prezentuje produkty . INTERIÉR: Falstore Vnútorné žalúzie Rolety Vertikálne žalúzie EXTERIÉR: Vonkajšie hliníkové žalúzie- perfektný regulátor tepla a svetla Vonkajšie žalúzie Markízy s vysunutým ramenom Markízy pre fasády a zimné záhrady Sieťky proti hmyzu


Dátum zverejnenia: 24.02.2005Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.