Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

V roku 2004 bolo prijatých päť nových vykonávacích vyhlášok k zákonu o ochrane pred požiarmi, zároveň boli aktualizované ďalšie predpisy protipožiarnej bezpečnosti. Protipožiarnu ochranu je zo zákona povinný dodržiavať každý subjekt, teda aj podnikatelia, organizácie a obce. Pritom technici požiarnej ochrany a preventinári obcí, ktoré obyčajne zabezpečujú plnenie zákonných povinností týchto subjektov, sú povinní absolvovať odbornú prípravu a zložiť skúšky odbornej spôsobilosti. Známy odborník a špecialista na problematiku ochrany pred požiarmi a protipožiarnej bezpečnosti pripravil pre podniky, organizácie a obce komplexnú príručku (vrátane vzorovej dokumentácie), ktorá zároveň obsahuje aj riešené otázky na skúšky odbornej spôsobilosti tak, aby slúžila ako vyčerpávajúci študijný materiál pre prípravu bezpečnostných technikov a preventinárov obcí. ISBN:80-8057-611-4


Dátum zverejnenia: 26.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.