Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Za posledné tri roky bol Občiansky zákonník 11- krát novelizovaný, zásadný význam však mali len novelizácie záložného práva a spotrebiteľského práva (práva ochrany spotrebiteľa). Podrobný komentár k platnej právnej úprave záložného práva a práva ochrany spotrebiteľa v Občianskom zákonníku je predmetom tejto publikácie. Autor zároveň komentuje aj ďalšie novely Občianskeho zákonníka prijaté od roku 2002 tak, že ponúkaná publikácie môže slúžiť aj ako aktualizácia veľmi úspešnej publikácie: JUDr. I. Fekete, CSc.: „Občiansky zákonník - úplné znenie zákona s výkladom pre právnu a podnikateľskú prax“. Novú publikáciu je teda možné používať buď ako samostatnú publikáciu analyzujúcu právnu úpravu záložného práva a spotrebiteľského práva v Občianskom zákonníku, alebo ako doplnok a aktualizáciu príručky „Občiansky zákonník - úplné znenie zákona s výkladom pre právnu a podnikateľskú prax“. ISBN:80-8057-640-8


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.