Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Nový zákon o zdravotnom poistení síce v podstate nezmenil sadzby poistného, zásadným spôsobom však zmenil postavenie viacerých skupín poistencov (samostatne zárobkovo činných osôb, konateľov a spoločníkov s. r. o., autorov a umelcov, študentov a dôchodcov...), ako aj režim ich poistenia. Pri uplatňovaní zákona v praxi vzniká množstvo nejasností a sporov, ktoré vyplývajú nielen zo závažnosti prijatých zmien, ale aj z legislatívnych nedostatkov a chýb zákona, resp. z jeho rozporov s právnou úpravou sociálneho poistenia a s niektorými ustanoveniami zákona o daniach z príjmov, preto známy špecialista, ktorý sa priamo zúčastnil na tvorbe zákona, pripravil podrobnú príručku, v ktorej: - na konkrétnych príkladoch rozobral aplikáciu príslušných ustanovení zákona pre jednotlivé skupiny poistencov, - upozornil na chyby a nedostatky novej právnej úpravy, - načrtol postup, ako sa vyhnúť ich dôsledkom, resp. ako ich využiť na zníženie odvodov poistného. ISBN:80-8057-634-3


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.