Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Slovenská republika vstupom do európskeho mechanizmu výmenných kurzov ERM II minimálne 24 mesiacov na to, aby preukázala stabilitu výmenného kurzu národnej meny voči euru a splnila tak jeden z konvergenčných kritérií pre zavedenie eura. Je to však len jeden z krokov v dlhodobom procese, ktorý vyústi do výmeny slovenskej koruny za celoeurópsku menu. Základné idey a východiská, jednotlivé postupné kroky vo vzájomných súvislostiach, výhody a nevýhody, resp. klady a nedostatky tejto historickej púte Slovenska k Euru spracoval známy odborník a špecialista na finančné právo v aktuálnej publikácii (224 strán, tvrdá väzba, 365,- Sk) pod názvom „Než k nám príde Euro“, ktorú sme vydali v našom vydavateľstve. ISBN:80-8057-661-0


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.