Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Ponúkame kompletný sortiment navijakov od maličkých ručných (rôzna nosnosť, kapacita, prevedenie...) navijakov až po elektrické s možnosťou rôzneho prevedenia - rozdelený bubon pre viac lán zdvíhaných jedným motorom, diaľkovo ovládané, špeciálne nátery.. Sme exkluzívne zastúpenie firmy haacon Viac na www.haacon.sk alebo www.opo.sk alebo nižšie uvedených kontaktoch


Dátum zverejnenia: 17.01.2011
Dátum platnosti: 01.10.2020Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.