Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Malé, jednoduché, kompaktné zariadenie na fixovanie flitrov/kamienkov na akýkoľvek materiál. Využíva ultrazvukovú energiu na fixovanie flitrov na odevy, kožu, textil, plast... "Kamienky" od priemeru 2,5 mm až do 6 mm. Jednoduchá manipulácia pomocou "prisatia" kamienka vzduchom na ultrazvukový nástroj, sekundová záležitosť aplikovania/fixovania na požadovaný materiál a miesto. Poradenstvo-dodávka-záručný a pozáručný servis pre SR a ČR! Bližšie informácie na vyžiadanie! Neváhajte nás kontaktovať!


Dátum zverejnenia: 07.09.2009
Dátum platnosti: 18.09.2020Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.