Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Pozývame Vás do najväčšieho schodiskového štúdia na Slovensku, Dubnica nad Váhom, Murgašova 4023 P O N Ú K A M E : Projektovanie, výrobu, montáž: Samonosné schody celodrevené Samonosné schody- kombinované s kovom Kovové schody(segmentové) Viac ako desaťročné skúsenosti výroby a montáže celodrevených schodísk sú zárukou uspokojenia ako štandartných tak i náročných požiadaviek zákazníkov. Všetky organizačné prvky - vývoj, príprava výroby, výroba a samozrejme technológia - sú realizované na vysokej kapacitnej úrovni s dôrazom na presnosť a kvalitu výrobkov. Podkrovné schody(vysúvacie, sklápacie)


Dátum zverejnenia: 04.03.2005Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.