Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

- Matrac je vyrobený z vysokoelastickej peny vo dvoch individuálnych typoch HR 45 kg/m3 a HR 40 kg/m3, ktorý je narezaný priečne aj pozdĺžne - Kvalitná studená pena zabezpečuje vynikajúcu pružnosť, priedušnosť a hygienu lôžka, pričom spôsob narezania spĺňa antidekubitný efekt - Matrac je narezaný do 7 anatomických zón, ktoré vychádzajú z požiadavky na tvrdšiu alebo mäkšiu podporu jednotlivých častí tela - Matrace sa vyrábajú v dvoch tvrdostiach - Výška matraca je 18 cm


Dátum zverejnenia: 28.06.2011Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.