Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Kvalita a jej manažérske zabezpečenie už dávno prestali byť doménou špičkových organizácií – konkurenčný boj núti čoraz viac podnikateľov zaoberať sa systémom manažérstva kvality (napr. normy ISO radu 9000) a zaviesť ich do praxe. V poslednom období však v súvislosti s manažmentom kvality nastal výrazný posun – kvalita výrobku alebo služby je síce nevyhnutnou, ale nie postačujúcou podmienkou úspešnosti. Produkciu podniku je potrebné hodnotiť komplexne s dôrazom na kvalitu všetkých činnosti (napr. model podnikateľskej výnimočnosti Európskej nadácie pre manažérstvo kvality). Kvalita na trhu kupujúceho sa netýka len jednotlivého výrobku alebo jeho výrobného postupu, ale tiež imidžu značky, ako aj skúseností, ktoré získavajú zákazníci v celom procese (vystupovanie, ponuka, uzatváranie zmlúv, priebeh objednávky, ďalšia podpora...). Týka sa celého podniku a jeho manažmentu. Publikácia „Manažérstvo kvality“ spracovaná kolektívom autorov pod vedením prof. RNDr. Ing. Alexandra Mateidesa, CSc. má za cieľ zaplniť existujúcu medzeru na knižnom trhu. Vzhľadom k značnému rozsahu (752 strán väčšieho formátu) predstavuje akúsi encyklopédiu manažérstva kvality - jej hlavným cieľom je však na základe poznatkov a praktických skúsenosti priviesť podnikateľov a manažérov k strategickému mysleniu, pri ktorom zákazník stojí v strede pozornosti na pozadí rámcových podmienok hospodárskej súťaže. ISBN:80-8057-656-4


Dátum zverejnenia: 25.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.