Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Podnetom pre vznik tejto publikácie bola potreba jednoznačného začlenenia informačných systémov v logistickom systéme firmy pre účely riadenia firmy. Autori publikácie „Logistické informačné systémy“ Ing. Michal Balog, CSc. a Ing. Martin Straka, PhD. poukazujú na prioritu informačných tokov a informačného systému ako celku, ktorý poskytuje také informácie, z hľadiska ich štruktúry a času, aké požaduje manažment firmy. Pri štúdiu tejto publikácie si čitateľ uvedomí, že bez informačných tokov a pri absencii elementárnej informácie nemôže existovať materiálový tok, finančný tok, to znamená, že sú ohrozené všetky systémy firmy. Napriek tomu, že informatika nie je neprebádanou oblasťou a informačnými teóriami sa zaoberá veľké množstvo publikácií, snahou autorov je uplatniť princípy logistiky pri tvorbe logistického informačného systému a tým sa odlíšiť od klasických kybernetických systémov. Veríme, že táto publikácia si nájde svojich čitateľov v podnikateľskej sfére i v radoch odbornej verejnosti a poslúži ako prostriedok pri rozširovaní obzoru vedomostí v oblasti logistických informačných systémov a ich zavádzaní do praxe. ISBN:80-8057-660-2


Dátum zverejnenia: 25.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.