Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Známy autor, vysokoškolský pedagóg a špecialista Mgr. Igor Melicherčík, PhD. pripravil publikáciu „Kapitoly z finančnej matematiky“ (tvrdá väzba, cca 250 – 300 strán), v ktorej podrobne na konkrétnych príkladoch rozobral teóriu úrokových mier, teóriu portfólia, teóriu oceňovania derivátov, základy stochastického kalkulu, modely úrokovej miery. Publikácia je určená ako praktická príručka tak pre podnikovú sféru (ekonómi, finanční analytici, makléri), ako aj zamestnancov finančných a burzových inštitúcii a zároveň ako študijný materiál pre študentov vysokých škôl (predmetov) ekonomického a finančného zamerania. Knihu využijú v praxi aj ekonómovia bez väčšej teoretickej prípravy, poskytuje však dostatok informácií i pre tých, ktorí sa chcú venovať finančnej matematike hlbšie. Prvé tri kapitoly poskytujú základnú orientáciu vo finančnej matematike, pre odborníkov z praxe, ďalšie tri kapitoly obsahujú náročnejšiu teóriu založenú na stochastickom kalkule. ISBN:80-8057-651-3


Dátum zverejnenia: 25.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.