Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

TEKUTÁ GUMA - Kanadská hydroizolačná revolúcia! Systém nástreku, alebo náteru SW TEKUTEJ GUMY, je rýchlo tvrdnúca vrstva tekutej elastomerickej gumy, striekanej alebo nanášanej za studena. SW TEKUTÁ GUMA sa vyrába na vodnom základe z modifikovaného asfaltu a aplikuje sa pri teplote okolitého vzduchu od +5°C, pričom vytvára na danom podklade monolitnú bezšvovú vrstvu gumy s vyšpárovaním a vytmelením prasklín a poškodení. SW TEKUTÁ GUMA vytvára100% spojenie s väčšinou stavebných materiálov, pričom na jej vynikajúce technické vlastnosti postačuje prakticky jedna vrstva. Sme VÝHRADNÍ DOVOZCOVIA PRE ŠTÁTY EÚ. Realizujeme aplikáciu a predaj materiálu.


Dátum zverejnenia: 14.07.2009Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.