Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Pod menom C. B. Lessmann sa skrýva kolektív autorov, ktorí už mnohé roky píšu knihy pre deti a mládež. Keď nependlujú medzi Viedňou a Düsseldorfom, zbierajú nápady na nové príbehy na rôznych literárnych večierkoch. V penzióne si časom získali rovnaké domovské právo ako hlavné postavy ich diel. Prišlo to ako blesk z jasného neba – Filip opúšťa svoje zverenkyne! Dievčatá netušia, čo si v maturitnom roku bez neho počnú. Život však ide ďalej – Laura si nájde kapelu, Magda objaví a rozvíja výnimočný talent a Jazmína, ktorá po odchode Filipa definitívne stratí prvú lásku, nadväzuje nový vzťah... ISBN:978-80-89191-78-9


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.