Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Na prijatie nového zákona o účtovníctve sme už v roku 2003 reagovali vydaním odbornej publikácie - Nové jednoduché účtovníctvo pre podnikateľov - z pera známej špecialistky na účtovnú problematiku, ktorá zaznamenala veľký obchodný úspech a vzbudila oprávnený záujem v odbornej i podnikateľskej verejnosti. Sústava jednoduchého účtovníctva je však daňovo orientovaná, preto po nadobudnutí účinnosti nového zákona o dani z príjmov (od 1.1.2004) stratila táto odborná príručka na využiteľnosti v praxi. S cieľom priblížiť čitateľom dôsledky novej právnej úpravy dane z príjmov na zásady účtovania v sústave jednoduchého účtovníctva sme pripravili aktualizovanú publikáciu, ktorú spracovala rovnaká autorka. Publikácia plne zohľadňuje zmeny, ktoré do jednoduchého účtovníctva priniesol nový daňový zákon, preto by nemala chýbať v knižnici žiadneho živnostníka, ekonóma či účtovníka. ISBN:80-8057-600-9


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.