Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Jazyková škola VIVEUS, Žilina poskytuje kompletný program jazykového vzdelávania pre dospelých, mládež i deti. - vyučujeme anglický, nemecký, talianský, španielsky, francúzsky a ruský jazyk. - zabezpečujeme jazykové kurzy miniskupinové, individuálne, firemné - prevádzkujeme detskú jazykovú školu - príprava a vykonanie Cambridge skúšok FCE a CAE. - príprava na vykonanie maturitnej skúšky


Dátum zverejnenia: 08.09.2009Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.