Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Dobrodružný príbeh odohrávajúci sa koncom tretieho tisícročia nášho letopočtu v tradicionalistickom čínskom spoločenstve ovládanom mágiou, duchmi a démonmi. Milióny Číňanov niekto zo dňa na deň preniesol zo Zeme na teramorfované asteroidy obiehajúce okolo jednej z hviezd Veľkého voza, aby v očakávaní historického zlomu rozhodujúceho pre ďalšie osudy ľudstva strážili dimenzionálnu Nebeskú bránu. York Ketchikan z lásky k žene posledného taoistického veľkomága prenikol do izolovanej čínskej komunity. Ukázalo sa, že práve on a magický meč Exkalibur majú hrať rozhodujúcu úlohu pri nadchádzajúcej dejinnej zmene. Autorovi sa v diele podarilo optimálne skĺbiť prvky žánrov sci-fi a fantasy, organicky prepojiť tradičnú čínsku filozofiu a mytológiu s duchom vesmírneho veku, resp. taoistickú mágiu s vyspelou technikou tridsiateho storočia a vytvoriť tak strhujúce dielo, od ktorého sa čitateľ nedokáže odtrhnúť. Anthony Sheenard bol za svoju tvorbu ocenený titulom BEST SF AUTHOR 2007, ktorý mu v Kodani udelilo Európske science-fi ction združenie. ISBN:___-__-____-___-_


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.