Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Dovozca spodnej bielizne (prádla) značiek CALVIN KLEIN, PUMA, MADONNA, PLAYBOY, JUST CAVALLI, GUESS, JOHN GALIANO, FREEVOOGUE (ID: 2727)

Veľkoobchod, predaj: - spodná bielizeň, spodné prádlo značiek CALVIN KLEIN,PUMA, MADONNA, PLAYBOY, JUST CAVALLI, GUESS, JOHN GALLIANO - vrchné časti oblečenia, tričká, košele, pyžamá, župany - doplnkový sortiment s potlačou predávaných značiek (perá, zápisníky, ceruzky, diáre, papuče, žabky)


Dátum zverejnenia: 18.06.2010Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.