Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Práve sme vydali publikáciu Daňové plánovanie a daňové výdavky po prijatí nového zákona z pera skúseného autora, námestníka generálneho riaditeľa Daňového riaditeľstva SR, ktorá zapĺňa prázdne miesto v odbornej literatúre v oblasti daňového plánovania. Téma tejto publikácie rozhodne osloví každého, kto má záujem optimalizovať svoje daňové povinnosti voči štátu v súlade s novým zákonom o dani z príjmov, resp. so zákonom o správe daní a poplatkov v platnom znení. ISBN:80-8057-612-2


Dátum zverejnenia: 27.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.