Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

firma EMOS ALUMATIC,s.r.o ponúka: automatické dvere - automatické posuvné dvere s možnosťou otvárania pomocou mikrovlnných radarov, infrapasívnych snímačov, čítačky magnetických (čipových) kariet, nášlapových rohoží, tlačidiel, externých zariadení (lineárne, šípové, kruhové, teleskopické, oblúkové, protipožiarne) - hliníkové dvere jednokrídlové, dvojkrídlové s prerušeným, alebo neprerušeným tepelným mostom - hliníkové okná pevné, otváravé, sklopné, otváravo - sklopné, kruhové - protipožiarne konštrukcie z hliníka - presklené steny, fasády, štrukturálne fasády s možnosťou osadenia výklopných okien - interiérové posuvné dvere, jednokrídlové dvojkrídlové so spriahnutým pohonom na krídlach, jednostranné teleskopické (spriahnutý jednostranný pohon), štvorkrídlové teleskopické (súbežný pohyb štyroch krídiel 2L+2P) - krídlové, posuvné hliníkové brány - hliníkové systémy SAPA, HUECK, YAWAL, ALUPROF


Dátum zverejnenia: 24.02.2009Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.