Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Informačné technológie Ponúkame služby v týchto oblastiach: - analýza procesov a dodávka IS Dialog 3000S - návrh procesov pre oblasť riadenia výroby - dodávka HW a špeciálnych aplikácie pre prevádzkovanie IS - dodávka databázovej technológie SYBASE a BI (Business Intelligence) riešenia pre rôzne platformy (nezávislé od IS a databázovej technológie) IS je určený pre komplexné riadenie podnikov malej, strednej a väčšej kategórie v strojárenskom, kovospracujúcom, gumárenskom, nábytkárskom, plastovom a chemickom priemysle a v oblasti obchodu a služieb


Dátum zverejnenia: 06.12.2011Adresa:
Štúrova 139/45 Senica
Kontaktná osoba
Mgr. Ľudmila Filková
Telefón:
(034) 6543236
Krajina:
Slovenská republika


Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.