Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Ide o komplexnú publikáciu, prvú svojho druhu v SR, venovanú problematike zavedenia systému riadenia kvality podľa STN EN ISO 9000:2001, ktorú pozitívne posúdili a pre prax odporučili špecialisti certifikačnej organizácie SGS SLOVAKIA. Autormi publikácie sú známi špecialisti na oblasť riadenia kvality, prof. RNDr. Ing. Alexander Mateides, CSc. a Ing. Ján Závadský, PhD. - Pokiaľ chcú slovenské organizácie udržať svoju konkurencieschopnosť, musia budovať vlastné systémy kvality. - Ďalším dôvodom sú priamo legislatívne požiadavky na zabezpečenie kvality. - Potreba budovania systémov kvality sa znásobuje vstupom zahraničných investorov do slovenských podnikov, ako aj rozvojom úzkych vzájomných obchodných a výrobných vzťahov našich organizácií so zahraničnými partnermi, ktorí fungujúci systém riadenia kvality priamo vyžadujú ako podmienku spolupráce. Autorom sa v tejto obsiahlej práci podarilo úspešne vysvetliť zásady systému manažérstva kvality v organizácii podľa normy STN EN ISO 9001:2001. Vo svojej publikácii logickým spôsobom popisujú postup pri zavedení tohto systému, ktorý ilustrujú množstvom príkladov a vzorov (návrhy príručiek kvality, diagramy, opisy procesov, počítačový software), ktoré veľmi pomôžu pri spracovávaní príslušnej dokumentácie systému manažérstva kvality v konkrétnej organizácii. Publikácia je spracovaná „praktickým jazykom“ zrozumiteľným širokej verejnosti. Vysoko treba hodnotiť organické zapracovanie skúseností, ktoré autori získali pri budovaní systémov riadenia kvality v jednotlivých podnikoch, do textu publikácie. Publikácia sa tým stáva zrozumiteľnou a jasnou aj pre pracovníkov z praxe. Publikácia je určená podnikateľom, manažérom a pracovníkom zodpovedným za kvalitu vo všetkých druhoch organizácií bez ohľadu na ich veľkosť a charakter. ISBN:80-8057-632-7


Dátum zverejnenia: 25.05.2010
Dátum platnosti: 31.12.3000Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.