Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Lacno a kvalitne ponúkame služby spojené s výrobou kvalitných výrobkov ako sú eurookná, eurodvere, interiéry, sústružené výrobky, kuchynské linky a iné produkty z dreva, rôzne sústružené police, stoličky, tyčky a stĺpy na zábradlie, lógie, deliace steny, stojany pod kvety, misky a podnosy a ďalšie sústružené výrobky. Zaručujeme vysokú kvalitu a dlhodobú životnosť našich výrobkov, výber širokej palety materiálov a farebných prevedení.


Dátum zverejnenia: 04.08.2010Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.