Vyhľadávam dáta ...
Detail ponuky

Výroba, veľkoobchod, predaj gastronomických zariadení a nerezových doplnkov na profesionálnej úrovni: - varné kotle plynové, elektrické, parné - šporáky, sporák kombinovaný, elektrický, plynový - varidlá plynové, elektrické - grilovacie dosky plynové, elektrické - fritézy plynové, elektrické - panvice smažiace, elektrické, plynové - výdajné teplé pulty BAIN-MARIE, elektrické, plynové - opekače údenín elektrické - infražiariče elektrické - variče cestovín a zeleniny elektrické - ohrievacie režony elektrické - ohrievacie stoličky plynové, elektrické - elektrické trojtrúbové pece - nerezové stoly, výlevky, drezy, police, regále


Dátum zverejnenia: 07.01.2009Späť nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.