Vyhľadávam dáta ...

Už od roku 1991 pre Vás monitorujeme a pravidelne aktualizujeme informácie o subjektoch slovenského hospodárstva - ich kontaktné údaje, informácie o manažmente, činnosti, obchodných značkách, referenciách, produktoch a službách, certifikátoch či ekonomických výsledkoch. Počet subjektov, ktorých firemné profily spravujeme v našej databáze v roku 2014 presiahol  1.532.000. Databáza je v súčasnej dobe najširšou  firemnou databázou typu Business to Business v Slovenskej republike.

Overené a spracované informácie o monitorovaných spoločnostiach sú našim zákazníkom distribuované formou produktov a modulových obchodných programov. Tieto v sebe spojujú možnosť nielen s dátami optimálne pracovať, ale zároveň našich zákazníkov, ich úspechy a výsledky efektívne prezentovať v priestore, kde sa ich ponuka pretína s dopytom ostatných firiem či ich manažérov.

Pomocou databázy EDB je možné sledovať partnerské či konkurenčné firmy pomocou celej rady kritérií, vrátane zisku či obratu týchto firiem, počtu ich zamestnancov a pod. –, ktoré je naviac možné ľubovoľným spôsobom kombinovať. Ďalej táto aplikácia ponúka vrcholovým manažérom možnosť vytvorenia vlastného zoznamu monitorovaných firiem, ktoré je potom možné priebežne sledovať bez zdĺhavého vyhľadávania, prípadne si firmy exportovať do .xls súboru. Pre firmy, ktoré sú sami objektom sledovania aplikáciou  EDB, sa ponúka možnosť on-line editácie vlastného firemného profilu na stránkach EDB, doplňovania základných informácií o tlačové správy, zverejňovania certifikátov kvality ponúkaného tovaru. Prostredníctvom nadstavbových aplikácií je možné zverejňovať vlastnú ponuku tovaru, prípadne zháňať výrobky či služby potrebné pre ďalší rozvoj firmy. Pre manažérov, ktorí si uvedomujú význam včasnej a kvalitnej informácie o významných podnikoch sa tak aplikácia EDB môže stať cenným pomocníkom pri orientácii na trhu.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.