Vyhľadávam dáta ...

 

  1) Kde získavate informácie, ktoré prezentujete vo Vašej databáze firiem?
  2) Naša spoločnosť nebola nájdená vo Vašej databáze firiem, akým spôsobom sa u Vás zaregistrujem?
  3) Je registrácia vo Vašich databázach platená služba?
  4) Akým spôsobom môžem zmeniť informácie o našej firme vo Vašej databáze firiem?
  5) Ako získam detailné informácie o firmách, ktoré prezentujete v databáze firiem na internete?
  6) Ako sa prihlásim do databázy firiem EDB?
  7) Môžem využiť pri vyhľadávaní firiem v EDB viac výberových položiek?
  8) Kde nájdem zoznam odborových kódov NACE a EDB, aby som ich mohol použiť pri vyhľadávaní?
  9) Prečo vo Vašej databáze firiem pri využití vyhľadávacieho poľa nenájdem svoju firmu?
10) V databáze firiem sa mi zobrazia pri firemnom profile iba základné údaje. Kde nájdem ostatné?
11) Ako môžem monitorovať svoju konkurenciu, ktorá je uvedená v databáze firiem?
12) Akým spôsobom zašlem svoj dopyt firmám uvedeným v databáze firiem?


Kde získavate informácie, ktoré prezentujete vo Vašej databáze firiem?
V našej databáze firiem sú uvádzané údaje dostupné z verejne dostupných zdrojov a registrov vedených ako štátnymi úradmi, tak aj ďalšími organizáciami. Tieto dáta sú priebežne dopĺňané o  informácie získané priebežným osobným či telemarketingovým kontaktom medzi pracovníkmi našej spoločnosti a manažmentom monitorovanej firmy.

Naša spoločnosť nebola nájdená vo Vašej databáze firiem, akým spôsobom sa u Vás zaregistrujem?
Kontaktné údaje Vašej spoločnosti s menom zodpovednej osoby je možné zaslať na email: info@bisnode.sk . Do predmetu je nevyhnutné uviesť "REGISTRÁCIA DO DATABÁZY FIREM EDB".

Je registrácia vo Vašich databázach platená služba?
Uvedenie firemného profilu v základnej verzii tak, ako je k dispozícii na stránkach EDB v B2B databáze firiem je bezplatná služba.

Akým spôsobom môžem zmeniť informácie o našej firme vo Vašej databáze firiem?
Klienti obchodných programov EDB môžu zmenu previesť on-line priamo zo svojho počítača. Po prihlásení do systému v sekcii "Pre klientov" sa na hlavnej lište v hornej časti obrazovky objaví odkaz "nástroje" a v rozbaľovacom menu voľba "On-line editácia firemného profilu". Systém pre zachovanie najvyššej miery bezpečnosti vyžaduje opakované zadanie prihlasovacích údajov.

Užívatelia - neklienti, ktorí nemajú zakúpený obchodný program a neregistrovaní užívatelia môžu zmeny, ktoré chcú previesť zaslať na adresu info@bisnode.sk , prípadne si na adrese info@bisnode.sk  vyžiadať firemný profil svojej spoločnosti ku korektúre. Tento profil bude podľa dohody s pracovníkmi Zákazníckeho centra odoslaný prostredníctvom faxu či e-mailu.

Ako získam detailné informácie o firmách, ktoré prezentujete v databáze firiem na internete?
Podrobné informácie o všetkých spoločnostiach v EDB B2B databáze firiem sú k dispozícii užívateľom so zakúpenými obchodnými programami. Zvýhodnený prístup k niektorým službám a dátam je možné získať aj bezplatnou registráciou do EDB B2B databázy firiem.

Ako sa prihlásim do databázy firiem EDB?
Po zobrazení úvodnej stránky www.edb.sk  sa zobrazí titulná stránka aplikácie EDB. Na hlavnej lište v pravej hornej časti kliknite na odkaz "vstup pre klientov". Následne sa zobrazí pole pre zadanie užívateľského mena a hesla. Po kliknutí na tlačidlo "Odoslať" sa prihlásite ako registrovaný či platiaci užívateľ. Údaje o účte, ktorý je prihlásený do systému sú uvedené v pravom hornom rohu každej obrazovky.

Môžem  využiť pri vyhľadávaní firiem v EDB viac výberových položiek?
Vyhľadávanie podľa celkom 27 rôznych kritérií je k dispozícii iba platiacim užívateľom. Zvýhodnený prístup k viacerým vyhľadávacím kritériám je možné tiež získať bezplatnou registráciou do EDB B2B databázy firiem.

Kde nájdem zoznam odborových kódov NACE a EDB, aby som ich mohol použiť pri vyhľadávaní?
Kompletné číselníky klasifikácií CPV a NACE k stiahnutiu tu.

Prečo vo Vašej databáze firiem pri využití vyhľadávacieho poľa nenájdem svoju firmu?
Databáza je prehľadávaná fultextovo. Zrejme zadané kľúčové slovo nie je uvedené v tvare, ktorý ste zadali v popise činnosti či názve Vašej spoločnosti. Zadajte iba slovo v základnom tvare, alebo iba koreň slova.

V databáze firiem sa mi zobrazia pri firemnom profile iba základné údaje. Kde nájdem  ekonomické ukazovatele a informácie o manažmente?
Plné firemné profily pre všetky spoločnosti uvedené v databáze sú k dispozícii iba Klientom – užívateľom EDB, teda po prihlásení užívateľským menom a heslom, ktoré získa zákazník objednávkou niektorého z produktov a služieb EDB B2B databázy firiem.

Ako môžem monitorovať svoju konkurenciu, ktorá je uvedená v databáze firiem?
V prípade, že je užívateľ prihlásený užívateľským menom a heslom, môže každý firemný profil označiť pre monitoring. Túto funkciu nájdete v ľavom postrannom panely pri jednotlivých profiloch. Systém automaticky pridá danú spoločnosť do monitorovacieho výberu a v prípade, že dôjde k jej aktualizácii, systém sám automaticky zašle aktualizovaný profil spoločnosti majiteľovi zoznamu v podobe e-mailu.

Akým spôsobom zašlem svoj dopyt firmám uvedeným v databáze firiem?
Vloženie nového dopytu je jednoduché. Odkaz pre zadanie dopytu nájdete pod základnými kontaktnými údajmi pri každom firemnom profile. Kliknutím na odkaz "Poslať dopyt tejto firme" sa zobrazí formulár pre vyplnenie dopytu. Pred jeho odoslaním máte možnosť sa zároveň rozhodnúť, či chcete zaslať dopyt iba danej spoločnosti či aj ďalším spoločnostiam s podobným predmetom činnosti v databáze.

Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.