Vyhľadávam dáta ...
Detail dopytu
Tento dopyt uz nie je aktívny. Pre hľadanie v aktívnych dopytoch kliknite TU.

Návesová súprava (ID:67400)

Evidenčné číslo: 10215 - MST
Druh zakázky: Dodávky
Druh oznámenia: vyhlásenie verejnej súťaže (tovary)
Miesto plnenia: LESY Slovenskej republiky, š.p., Odštepný závod lesnej techniky Banská Bystrica, Mičinská cesta 33, 975 00 Banská Bystrica
Stručný opis VZ: Predmetom verejného obstarávania je uzavretie rámcovej dohody na dodávku kompletných nových návesových súprav pozostávajúcich zo špeciálneho dvojnápravovového teleskopického návesu na odvoz dreva, ťahača návesu s pohonom 6x6, vrátane hydraulickej ruky typu Z pre nakladanie a manipuláciu s drevom, vrátane colných a daňových poplatkov, komplexného zabezpečenia služieb spojených s dodávkou tovaru, vrátane dopravy do miesta plnenia (náklady na dopravu, poistenie a ostatné náklady spojené s dodávkou tovaru), odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržbu, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku kompletného osvedčenia o evidencii vozidla, povinnej výbavy, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku vozidiel, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív vozidiel, min. 10 l paliva, vrátane vykonania predpredajného servisu a materiálu, filtrov, dopravy a práce mechanika na prvú servisnú prehliadku vozidiel a kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku hydraulických rúk podľa špecifikácie, technických parametrov, výbavy predmetu zákazky, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív hydraulických rúk a vykonanie všetkých servisných prehliadok do 500 Mth vrátane, v rozsahu určenom výrobcom na hydraulických rukách zahrnuté v cene hydraulických rúk vrátane materiálu, filtrov, dopravy a práce mechanika.
CPV kód hlavného predmetu: 34130000-7 Motorové vozidlá na prepravu tovaru
Predpokladaná hodnota VZ: 5602000 EUR bez DPH
Druh postupu: Verejná súťaž
Lehota na predkladanie ponuk: 25.03.2020 10:00
Dátum uverejnenia: 21.02.2020
Rozdelenie VZ na časti: NIE
Kritériá vyhodnotenia ponúk: Kritéria nákladů
Dátum otvárania ponúk: 25.03.2020
Zákazka sa týka projektu/programu financovaného z fondov EÚ: NIE


Dátum zverejnenia: 21.02.2020
Dátum platnosti: 25.03.2020

Nie ste registrovaný užívateľ systému HBI Obchodných príležitostí a chcete získať plné znenie dopytu?
Kontaktujte nás na tel.: 18 185 alebo e-mailom dopyty@edb.sk


Späť pridať dopyt nové hľadanie
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.