Vyhadvam dta ...


Výroba papiera a papierových výrobkov Výroba papiera a papierových výrobkov


17 Výroba papiera a papierových výrobkov

Táto divízia zahŕňa výrobu celulózy, papiera a upravených papierových výrobkov. Výroba týchto výrobkov je v jednej skupine, pretože sa skladá zo série vertikálne spojených procesov. V samostatnej jednotke je často realizovaná viac ako jedna činnosť.
Rozlišujú sa tri základné skupiny činností: výroba celulózy zahŕňa separáciu celulózových vlákien od ostatných látok dreva alebo rozpúšťanie a odfarbenie použitého papiera a miešanie menšieho množstva činidiel na posilnenie väzby vlákien. Výroba papiera zahŕňa uvoľnenie celulózy na sťahovaciu sieťovú pleteninu, aby sa vyformoval neprerušovaný lis. Upravené papierové výrobky sú vyrobené z papiera a iných materiálov rôznymi technikami.
Papierové výrobky môžu byť tlačené (napr. tapety, darčekový baliaci papier atď.), ak nie je hlavným účelom tlač informácií.
Výroba celulózy, papiera a lepenky je zahrnutá v skupine 17.1 a príslušné triedy zahŕňajú výrobu ďalej spracovaného papiera a papierových výrobkov.

zobrazeno 1 - 20 / nalezeno 1571 firem
Kolačín 311, Nová Dubnica
Korytnická 34, Ružomberok
Reklama
Kopčianska 92, Bratislava
Horný val 8/17, Žilina
Hlavná 26/5, Dunajská Streda
Na pántoch 18, Bratislava
Kamanová 254, Kamanová
Horná 87, Komjatice
Námestie baníkov 8/31, Rožňava
Robotnícka 1, Martin
Langsfeldova 1, Martin
Nejedlého 1907/29 , Bratislava 42-Dúbravka
Partizánska 12, Humenné
Rajská 7, Bratislava
Trstínska 9, Trnava 1
Kukučínova 23, Topoľčany
Žitavce 224, Žitavce
Bernolákova 36, Topoľčany
ReklamaChcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacm robotm. Odpovzte prosm na nsledujc otzku: Jak je letos rok?
Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.